Oda Haberleri

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI DAİRESİ BAŞKANI İLE GÖRÜŞME

0 Yorumlar
110
11 Aðu 2020

T.C Sağlık Bakanlığı Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanı Doç. Dr. Emre Korkut, 7 Ağustos 2020 tarihinde TDB Genel Başkanı Prof.Dr.Atilla Ataç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Olumlu geçen görüşmede; özelden acil kanal tedavi hizmeti alınması ve devamında koruyucu diş tedavilerinin gündeme gelmesi var, aile dişhekimliği konusu ve yerine gene hizmet alımı, kamu için filyasyona çıkanlara Covid ödeneği ve ilaç yazımında yetki verilmesi ve hizmet içi eğitim , ADSM’lerin iş yükü ve döner sermayede yaşanan mağduriyetler gibi konular hakkında da TDB olarak görüş ve önerilerimiz iletildi.

Doç. Dr. Emre Korkut, ele alınan konuları en kısa sürede  Sağlık Bakanı ile görüşeceğini söyledi.

Türk Dişhekimleri Birliği

0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: 20 MART DÜNYA AĞIZ SAĞLIĞI GÜNÜ KUTLU OLSUN! TDB 26. ULUSLARARASI DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ 2-5 EYLÜL 2021 TARİHLERİNE ERTELENDİ 2021 YILI ÜYE AİDATLARI 2 EŞİT TAKSİTTE ÖDENEBİLECEK... KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GİRİŞ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GİRİŞ VİDEO SAĞLIK ÇALIŞANLARININ İZİN, İSTİFA VE EMEKLİLİK İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ YENİ DÜZENLEME YAPILDI TDB 2021 YILI AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI MUAYENE VE TEDAVİ ÜCRET TARİFESİ BELİRLENDİ SAĞLIK ALANINDAKİ EMEK VE MESLEK ÖRGÜTLERİNİN 2021 YILI SAĞLIK BÜTÇESİ ÜZERİNE GÖRÜŞÜ Sağlık Emek ve Meslek Örgütlerinden Ortak Açıklama: COVID-19 SAĞLIK ÇALIŞANLARININ MESLEK HASTALIĞID MNG KARGO VE YURTİÇİ KARGO İLE TAŞIMA SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.