Oda Haberleri

SAĞLIK ÇALIŞANLARININ İZİN, İSTİFA VE EMEKLİLİK İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ YENİ DÜZENLEME YAPILDI

0 Yorumlar
35
20 Oca 2021

COVID-19 salgın sürecinde Sağlık Bakanlığı’nın 27.10.2020 tarih ve 3137 sayılı yazısı ile sınırlandırılan sağlık personelinin yıllık izin, istifa, emeklilik vb. gibi taleplerine ilişkin 19.01.2021 tarih ve 181 sayılı yazı ile yeniden düzenleme yapıldı.

Sağlık Bakanlığınca 81 ilin Sağlık Müdürlüğüne gönderilen ‘Personel İşlemleri’ konulu yazıda, gelinen süreçte sahada büyük özveriyle görev yapan personelin talepleri de göz önüne alınarak yeni düzenlemeler yapıldığı belirtildi. Buna göre kamu sağlık hizmetini aksatmayacak şekilde yıllık izin ve ücretsiz izin verilebilecek, emeklilik talebinde bulunanların işlemleri yerine getirilecek.

Meslektaşlarımızın dikkatine sunulur.

Türk Dişhekimleri Birliği

0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GİRİŞ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GİRİŞ VİDEO SAĞLIK ALANINDAKİ EMEK VE MESLEK ÖRGÜTLERİNİN 2021 YILI SAĞLIK BÜTÇESİ ÜZERİNE GÖRÜŞÜ Sağlık Emek ve Meslek Örgütlerinden Ortak Açıklama: COVID-19 SAĞLIK ÇALIŞANLARININ MESLEK HASTALIĞID MNG KARGO VE YURTİÇİ KARGO İLE TAŞIMA SÖZLEŞMESİ İMZALANDI SÖZÜMÜZ KASITLI HABERLEREDİR; `Kişi ve kurumlar haksız yere karalanarak, bilerek yıpratılmak istenme KİŞİSEL SAĞLIK VERİLERİ IV.ULUSAL KONGRESİ WEBINAR ORTAMINDA 24-25 EKİM 2020 TARİHLERİNDE YAPILACAK FİLYASYONDA GÖREVLENDİRİLEN DİŞHEKİMLERİNE İLAVE ÖDEME VERİLMESİ BP İLE İNDİRİMLİ AKARYAKIT SÖZLEŞMESİNDEN YARARLANDINIZ MI? TDB TABELA STANDARTLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILDI
SAĞLIK ÇALIŞANLARININ İZİN

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.