Oda Haberleri

MNG KARGO VE YURTİÇİ KARGO İLE TAŞIMA SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

0 Yorumlar
791
19 Eki 2020

Birliğimiz tarafından 17.10.2020-17.10.2021 dönemi için MNG Kargo ve  YURTİÇİ  Kargo ile ayrı ayrı  taşıma sözleşmesi imzalanmıştır.

Söz konusu taşıma sözleşmeleri kapsamında; 

  • MNG Kargo Firmasından; Türk Dişhekimleri Birliği'nin yanı sıra dileyen Dişhekimleri Odaları ve üye Dişhekimleri de hizmet alabilecektir.
     
  • YURTİÇİ  Kargo hizmetlerinden Türk Dihekimleri Birliği ve Dişhekimleri Odaları  yararlanabileceklerdir. 

    Dişhekimleri ise; bu sözleşme kapsamında olmayan Bussiness (Kurumsal) Paro Kart kampanyası üzerinden hizmet alabileceklerdir. Dişhekimleri bunun için kendilerine en yakın oldukları Yurtiçi Kargo şubesine kaşeleriyle başvurarak dolduracakları formdan sonra alacakları Paro Kart ile ekte bulunan ve her yıl güncellenen "Standart Taşıma Fiyatları" üzerinden %30 indirimle hizmet alabileceklerdir.
     

Her iki sözleşmeye göre Türk Dişhekimleri Birliği, Dişhekimleri Odaları ve  üye dişhekimlerinin gönderim ücretleri kendilerine ait olacaktır.

MNG Sözleşmenin dişhekimlerine uygulanabilmesi için faturalandırma işlemlerinde kullanılmak üzere, vergi numarası ve vergi dairesinin adı,  MNG Kargonun şube görevlilerince kendilerinden  istenilebilecektir.

Ödenmeyen ücretler konusunda doğabilecek hukuki sorunlar YURTİÇİ Kargo ve MNG Kargo ile  ilgilisi tarafından çözümlenecektir.

Meslektaşlarımızın dikkatine sunulur.

Türk Dişhekimleri Birliği

 

0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: MNG KARGO İLE YENİ DÖNEM TAŞIMA SÖZLEŞMESİ İMZALANDI TIBBİ ATIK TAŞIMA KONTROL NUMARASI VE BEYAN İŞLEMLERİ HK KİŞİSEL SAĞLIK VERİLERİ IV.ULUSAL KONGRESİ KİTABI YAYINLANDI 2021 YILI ÜYE AİDATLARI 2 EŞİT TAKSİTTE ÖDENEBİLECEK... KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GİRİŞ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GİRİŞ VİDEO SAĞLIK ÇALIŞANLARININ İZİN, İSTİFA VE EMEKLİLİK İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ YENİ DÜZENLEME YAPILDI SÖZÜMÜZ KASITLI HABERLEREDİR; `Kişi ve kurumlar haksız yere karalanarak, bilerek yıpratılmak istenme KİŞİSEL SAĞLIK VERİLERİ IV.ULUSAL KONGRESİ WEBINAR ORTAMINDA 24-25 EKİM 2020 TARİHLERİNDE YAPILACAK FİLYASYONDA GÖREVLENDİRİLEN DİŞHEKİMLERİNE İLAVE ÖDEME VERİLMESİ
MNG KARGO VE YURTİÇİ KARGO İLE TAŞIMA SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.