Oda Haberleri

MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE 'BORÇ YAPILANDIRMASINA İLİŞKİN USUL VE ESASLAR' YAYINLANDI

0 Yorumlar
686
16 Haz 2021

09.06.2021 tarihinde yürürlüğe giren 7326 sayılı Kanun'un 10 uncu maddesine göre, üyelerimizin Dişhekimleri Odalarına olan birikmiş aidat borçlarını ödemelerine yönelik Birliğimiz tarafından ‘Borç Yapılandırmasına İlişkin Usul ve Esaslar’ ve meslektaşlarımızın Odaya verebileceği dilekçe örneği hazırlandı.

Yapılandırma, üyelerin Odaya olan aidat borçlarını kapsamakta olup, aidat dışındaki; disiplin cezası, genel borç gibi diğer bütün borçlar yasa uyarınca yapılandırma kapsamı dışındadır.

Türk Dişhekimleri Birliği

0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: SAĞLIK HİZMETLERİNDE TANITIM VE BİLGİLENDİRME FAALİYETLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK YAYINLANDI KADEMELİ NORMALLEŞME 3. ETAP GENELGESİ YAYINLANDI HAZİRAN AYI NORMALLEŞME TEDBİRLERİ GENELGESİ YAYINLANDI 17 MAYIS – 1 HAZİRAN 2021 ARASI KADEMELİ NORMALLEŞME TEDBİRLERİ GENELGESİ YAYINLANDI KİŞİSEL SAĞLIK VERİLERİ IV.ULUSAL KONGRESİ KİTABI YAYINLANDI DİŞHEKİMLİĞİ MESLEĞİ TANITIM REHBERİ YAYINLANDI SAĞLIK BAKANLIĞI 2020 YILI 3. DÖNEM İLK DEFA VE YENİDEN ATAMA KURASI İLANI YAYINLANDI MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE, 1 HAZİRAN'DAN İTİBAREN E-SERBEST MESLEK MAKBUZU KULLANIMI ZORUNLUDUR! MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE 1 HAZİRAN'DAN İTİBAREN E-SERBEST MESLEK MAKBUZU KULLANIMI ZORUNLUDUR! MESLEKTAŞLARIMIZIN ŞİKAYETLERİNE YÖNELİK AÇIKLAMA

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.