Oda Haberleri

MESLEKTAŞLARIMIZ DA PANDEMİ İÇİN SAHADA

0 Yorumlar
163
27 Mar 2020

Değerli Meslektaşımız,

Çin Halk Cumhuriyeti’nin Wuhan kentinde ortaya çıkan ve birçok ülkede tesirini gösteren yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle kamuya ait Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinde çalışan çok sayıda meslektaşımız hastalığın tanı ve takibi için görevlendirilmiştir.

Meslektaşlarımızdan istenen, riskli kişilerin ve ev karantinasında olanların takibi, tanı için örnek alması ve devamında örnek alınmış kişileri takip etmeleridir. Enfeksiyon kontrolü konusunda en iyi şekilde eğitilmiş dişhekimleri bu görevi de layıkıyla yerine getirecektir.

Türk Dişhekimleri Birliği ve bağlı bulunan tüm Dişhekimleri Odaları olarak her zaman yanınızda olacağımızı bildirir, görev sırasında  karşılaşacağınız  sorunları, malzeme ve koruyucu tedbir eksikliklerini  bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Bu zorlu süreçte tüm sağlık çalışanlarımıza kuvvet ve başarılar dileriz.

Türk Dişhekimleri Birliği

 

0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE, 1 HAZİRAN'DAN İTİBAREN E-SERBEST MESLEK MAKBUZU KULLANIMI ZORUNLUDUR! MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE 1 HAZİRAN'DAN İTİBAREN E-SERBEST MESLEK MAKBUZU KULLANIMI ZORUNLUDUR! COVİD-19 PANDEMİSİ VE KAMU AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI TEDAVİ HİZMETLERİ HALKIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ... COVID-19 SALGINI DÖNEMİNDE DİŞHEKİMLİĞİNDE; `ACİL DURUM VE ACİL SERVİS İHTİYACI İÇİN DURUM YÖNETİMİ İŞ BANKASINDAN MESLEKTAŞLARIMIZA İHTİYAÇ KREDİSİ MESLEKTAŞLARIMIZIN ŞİKAYETLERİNE YÖNELİK AÇIKLAMA KAMUDA ÇALIŞAN MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE MESLEKTAŞLARIMIZA DUYURU
MESLEKTAŞLARIMIZ DA PANDEMİ İÇİN SAHADA

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.