Oda Haberleri

KİŞİSEL SAĞLIK VERİLERİ IV.ULUSAL KONGRESİ KİTABI YAYINLANDI

0 Yorumlar
116
12 May 2021

Kişisel sağlık verileri hukuki, tıbbi, teknolojik ve etik yönleri ile irdelendiği  ve bugünden geleceğe hakların saptanması ve korunmasının yollarının değerlendirildiği Birliğimizin de içinde bulunduğu Kişisel Sağlık Verileri Çalışma Grubu tarafından düzenlenen Kişisel Sağlık Verileri IV.Ulusal Kongresi webinar ortamında 24-25 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Kongredeki konuşmaları ve bildirileri içeren kitap, kişisel sağlık verileri konusunu pek çok farklı perspektiften ele alıyor ve günümüzde çokça tartışılan kişisel sağlık verilerin işlenmesi hakkında zengin bir kaynak niteliği taşıyor.

Kişisel Sağlık Verileri IV.Ulusal Kongresi Kitabı için tıklayınız…

Türk Dişhekimleri Birliği

0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: KADEMELİ NORMALLEŞME 3. ETAP GENELGESİ YAYINLANDI MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE 'BORÇ YAPILANDIRMASINA İLİŞKİN USUL VE ESASLAR' YAYINLANDI HAZİRAN AYI NORMALLEŞME TEDBİRLERİ GENELGESİ YAYINLANDI 17 MAYIS – 1 HAZİRAN 2021 ARASI KADEMELİ NORMALLEŞME TEDBİRLERİ GENELGESİ YAYINLANDI SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI DÖNEMİNDE MUAYENEHANELER VE DİĞER SAĞLIK KURULUŞLARI ÇALIŞABİLİR TDB 26. ULUSLARARASI DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ 2-5 EYLÜL 2021 TARİHLERİNE ERTELENDİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GİRİŞ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GİRİŞ VİDEO SAĞLIK ÇALIŞANLARININ İZİN, İSTİFA VE EMEKLİLİK İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ YENİ DÜZENLEME YAPILDI SAĞLIK ALANINDAKİ EMEK VE MESLEK ÖRGÜTLERİNİN 2021 YILI SAĞLIK BÜTÇESİ ÜZERİNE GÖRÜŞÜ
KİŞİSEL SAĞLIK VERİLERİ IV.ULUSAL KONGRESİ KİTABI YAYINLANDI

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.