Oda Haberleri

KAMUDA ÇALIŞAN MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE

0 Yorumlar
150
08 Nis 2020

Sağlık Bakanı Dr.Fahrettin Koca imzasıyla yayınlanan ‘Personel Hareketleri’ konulu 06.04.2020 tarihli yazı ile Covid-19 pandemi ile ilgili gelinen süreçte kamu sağlık hizmetinin kesintisiz ve etkin yürütülebilmesi için İstanbul iline özel bir takım yeni düzenlemelerin yapıldığı ifade edilmiştir.

Bu düzenlemeye göre ‘Ülkemiz genelinde hâlihazırda, hizmet kapasitesi olarak büyük oranda azalmaya gidilen Sağlık Tesisleri ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve Ağız Diş Sağlığı Hastanelerinde görev yapan istisnasız bütün personelin, pandemi süresince, hizmetine ihtiyaç duyulan alanlarda görevlendirilebilmeleri için İl Sağlık Müdürlüklerinin yetkilendirilmiş olduğu’ belirtilmiştir.

Türk Dişhekimleri Birliği

0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: SAĞLIK ÇALIŞANLARININ COVID-19'A YAKALANMASI; SADECE HASTALIK DEĞİL, İŞ KAZASIDIR... MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE, 1 HAZİRAN'DAN İTİBAREN E-SERBEST MESLEK MAKBUZU KULLANIMI ZORUNLUDUR! MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE 1 HAZİRAN'DAN İTİBAREN E-SERBEST MESLEK MAKBUZU KULLANIMI ZORUNLUDUR! MESLEKTAŞLARIMIZIN ŞİKAYETLERİNE YÖNELİK AÇIKLAMA MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE 2019 YILI SÖZLEŞMELİ ÇALIŞAN UZMAN DİŞHEKİMLERİNİN ÜCRETLERİ BELİRLENDİ 2019 YILI SÖZLEŞMELİ ÇALIŞAN DİŞHEKİMLERİNİN ÜCRETLERİ BELİRLENDİ GERİ DÖN 2019 YILI SÖZLEŞMELİ ÇALIŞAN DİŞHEKİMLERİNİN ÜCRETLERİ BELİRLENDİ
KAMUDA ÇALIŞAN MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.