Oda Haberleri

HALKIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ...

0 Yorumlar
202
09 May 2020

'Bulaş ile mücadelede klinik ortamlarının hijyen ve dezenfektan  uygulamaları ile  hastalarımız dahil kendi kişisel korunma ekipmanları konusundaki uygulamaları dişhekimlerinin genel rutinidir.'

Sağlık Bakanlığı tarafından ülkemizde ilk koronavirüs vakası görüldüğünün 11 Mart 2020 tarihinde açıklanması üzerine, Türk Dişhekimleri Birliği zaman geçirmeden kamuoyuna ve meslektaşlarımıza yönelik çalışmalarını süratle yapmış ve yapmaya da kesintisiz devam etmektedir.

Türk Dişhekimleri Birliği, Dişhekimleri Odaları ve Dişhekimleri;  toplumun genel sağlığını önceleyen ve önemseyen bir yaklaşımla, halkımızın genel sağlığı ve ağız diş sağlığının iyileştirilmesi yönünde her türlü çabayı göstermektedirler.

Dişhekimlerimiz,  11 Mart 2020 tarihinden günümüze kadar geçen süreçte COVİD-19  pandemisinden 'Korunma ve Önlem' konusunda Sağlık Bakanlığı ve Türk Dişhekimleri  Birliği'nin yayınladığı protokol çerçevesinde azami dikkat göstererek, halen kliniklerinde acil diş tedavilerini yapmaya devam etmektedirler.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Türk Dişhekimleri Birliği

0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: COVİD-19 PANDEMİSİ VE KAMU AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI TEDAVİ HİZMETLERİ COVID-19 SALGINI DÖNEMİNDE DİŞHEKİMLİĞİNDE; `ACİL DURUM VE ACİL SERVİS İHTİYACI İÇİN DURUM YÖNETİMİ MESLEKTAŞLARIMIZ DA PANDEMİ İÇİN SAHADA TDB 26. ULUSLARARASI DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ İNDİRİMLİ KAYIT FIRSATI DEVAM EDİYOR MUAYENEHANELERDE OTOKLAV BULUNDURMA ZORUNLULUĞU İÇİN SON GÜN 23.12.2018 2017 YILI AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI MUAYENE VE TEDAVİ ÜCRET TARİFESİ BELİRLENDİ `KORUYUCU AĞIZ - DİŞ SAĞLIĞI BİLİMSEL ARAŞTIRMALARI TEŞVİK YARIŞMASI` 2016 YILI AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI MUAYENE VE TEDAVİ ÜCRET TARİFESİ YAYINLANDI... AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI ETKİNLİĞİ
HALKIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ...

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.