Oda Haberleri

DİŞHEKİMLİĞİ MESLEĞİ TANITIM REHBERİ YAYINLANDI

0 Yorumlar
717
28 Tem 2020

Üniversite sınav sonuçlarına göre mesleklerini seçerek geleceklerine şekil verecek gençlerimizin yetenekleri, becerileri ve elbette beklentileri doğrultusunda en doğru kararı vermeleri büyük önem taşımaktadır.

Birliğimiz tarafından her yıl güncellenen 'Dişhekimliği Mesleği Tanıtım Rehberi'; dişhekimliği alanını tercih etmeyi düşünen gençlerimize yol göstermeyi amaçlamakta, gerek Dişhekimliği Fakülteleri gerekse mesleğimizle ilgili konularda temel bilgiler içermektedir.

Gençlerimizin kendi gelecekleri için doğru kararlar vermelerini umuyor, tüm umutlarının gerçekleşmesi dileğiyle başarılar diliyoruz.

Türk Dişhekimleri Birliği

Dişhekimliği Mesleği Tanıtım Rehberi için tıklayınız

0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: SAĞLIK HİZMETLERİNDE TANITIM VE BİLGİLENDİRME FAALİYETLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK DEĞERLENDİRME TOPLANT SAĞLIK HİZMETLERİNDE TANITIM VE BİLGİLENDİRME FAALİYETLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK YAYINLANDI TDB 27. ULUSLARARASI DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ WEB SAYFASI YAYINDA! AİLE DİŞHEKİMLİĞİ PİLOT UYGULAMA DEĞERLENDİRME ÇALIŞTAYI YAPILDI TDB 26.ULUSLARARASI DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ ERKEN KAYIT İÇİN SON TARİH: 13 MAYIS 2022, CUMA BASIN AÇIKLAMASI BİLİMSEL DİŞHEKİMLİĞİ'NİN 113.YILINDAYIZ! `Mesleğimizin Geleceği Tehlikede` TDB 26. ULUSLARARASI DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ & EXPODENTAL DİŞHEKİMLİĞİNİN EN BÜYÜK BİLİM VE TEKNOL KADEMELİ NORMALLEŞME 3. ETAP GENELGESİ YAYINLANDI MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE 'BORÇ YAPILANDIRMASINA İLİŞKİN USUL VE ESASLAR' YAYINLANDI HAZİRAN AYI NORMALLEŞME TEDBİRLERİ GENELGESİ YAYINLANDI
DİŞHEKİMLİĞİ MESLEĞİ TANITIM REHBERİ YAYINLANDI

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.