Oda Haberleri

BP İLE İNDİRİMLİ AKARYAKIT SÖZLEŞMESİNDEN YARARLANDINIZ MI?

0 Yorumlar
230
08 Eyl 2020

Birliğimiz ve Haliloğlu Petrol Ürünleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti arasında BP akaryakıt ürünleri protokolü imzalanarak Türk Dişhekimleri Birliği’ne üye dişhekimleri ve aile fertlerinin %4,5 iskontolu indirimle benzin ve motorin almaları sağlanmıştır.

İlgili firma tarafından verilecek Taşıtmatik kartından faydalanmak isteyen dişhekimlerinin, Türk Dişhekimleri Birliği ile Dişhekimleri Odalarının çalışanları ve görevlilerinin ekte bulunan kayıt formunu doldurarak info@haliloglupetrol.com adresine göndermesi gerekmektedir.

Kayıt formu ve BP Taşıtmatik Kart kullanım detayları aşağıdadır.

Türk Dişhekimleri Birliği

Kayıt Formu için tıklayınız…
Örnek Kayıt Formu için tıklayınız...

BP Taşıtmatik Kart Kullanım Detayları

  • TDB üyesi ekli formu mail ile info@haliloglupetrol.com  'a iletir.
  • Her bir taşıt/plaka için oluşturulan BP Taşıtmatik kartları üye adına oluşturulur ve üyenin adresine kargo ile gönderilir.
  • TDB üyesinin sistemde yapılan tanımlamasını takiben web giriş bilgileri ve kullanıcı kod’ları gönderilir. Bu şifreler kullanılarak üye online olarak tüketim raporlarını takip edebilir. www.bptasitmatikonline.com
  • BP Taşıtmatik kartları, bilgisini verdiği kredi kartı ile eşleştirilir.
  • BP İstasyonuna gelen üye, üzerinde BP Taşıtmatik logosu bulunan pompaya aracını yanaştırır. Aracından çıkmadan BP Taşıtmatik kartını pompacıya verir ve pompa görevlisi pompaya okutarak yakıtı verir. Alınan yakıt tutarı, % 4,5 indirimli olarak kredi kartından tahsil edilir.
  • Ödeme, fatura tarihine müteakip 3 gün içerisinde kredi kartından tahsil edilir.
  • Fatura, Haliloğlu Petrol tarafından aylık olarak üye adına düzenlenip e-posta ile gönderilir.
  • info@haliloglupetrol.com mail adresinden bilgi alınabilecektir.
     
0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: KİŞİSEL SAĞLIK VERİLERİ IV.ULUSAL KONGRESİ KİTABI YAYINLANDI 2021 YILI ÜYE AİDATLARI 2 EŞİT TAKSİTTE ÖDENEBİLECEK... KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GİRİŞ VİDEO KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GİRİŞ SAĞLIK ÇALIŞANLARININ İZİN, İSTİFA VE EMEKLİLİK İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ YENİ DÜZENLEME YAPILDI MNG KARGO VE YURTİÇİ KARGO İLE TAŞIMA SÖZLEŞMESİ İMZALANDI SÖZÜMÜZ KASITLI HABERLEREDİR; `Kişi ve kurumlar haksız yere karalanarak, bilerek yıpratılmak istenme KİŞİSEL SAĞLIK VERİLERİ IV.ULUSAL KONGRESİ WEBINAR ORTAMINDA 24-25 EKİM 2020 TARİHLERİNDE YAPILACAK FİLYASYONDA GÖREVLENDİRİLEN DİŞHEKİMLERİNE İLAVE ÖDEME VERİLMESİ CHP`DEN ANLAMLI ZİYARET `COVID-19 Pandemisinin Etkileri ve Dişhekimlerinin Sorunları Paylaşıldı
BP İLE İNDİRİMLİ AKARYAKIT SÖZLEŞMESİNDEN YARARLANDINIZ MI?

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.