Oda Haberleri

BP İLE İNDİRİMLİ AKARYAKIT PROTOKOLÜ İMZALANDI

0 Yorumlar
211
05 Mar 2020

Merkez Yönetim Kurulumuzun 23-24 0cak 2020 tarihli toplantısında Birliğimiz ve Haliloğlu Petrol Ürünleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti arasında akaryakıt (benzin ve motorin) ürünleri protokolü yapılması kararlaştırılmıştır.

Bu protokol ile akaryakıt firması Türk Dişhekimleri Birliği’ne üye dişhekimleriyle (Dişhekimleri) %4,5 iskontolu Taşıtmatik anlaşması yapacak; bu anlaşma ile  dişhekimleri "Taşıtmatik" kapsamındaki   petrol ürünlerini (benzin ve motorin) bu oranda indirimle alacaklardır.

Taşıtmatik karttan faydalanmak isteyen dişhekimlerinin, Türk Dişhekimleri Birliği ile Dişhekimleri Odalarının çalışanları ve görevlilerinin ekte bulunan kayıt formunu doldurarak info@haliloglupetrol.com adresine göndermesi gerekmektedir.

Kayıt formu ve BP Taşıtmatik Kart kullanım detayları aşağıdadır.

Türk Dişhekimleri Birliği

***

Kayıt Formu için tıklayınız…

BP Taşıtmatik Kart Kullanım Detayları

 • TDB üyesi ekli formu mail ile info@haliloglupetrol.com‘a  'a iletir.
   
 • Her bir taşıt/plaka için oluşturulan BP Taşıtmatik kartları üye adına oluşturulur ve üyenin adresine kargo ile gönderilir.
   
 • TDB üyesinin sistemde yapılan tanımlamasını takiben web giriş bilgileri ve kullanıcı kod’ları gönderilir. Bu şifreler kullanılarak üye online olarak tüketim raporlarını takip edebilir. www.bptasitmatikonline.com
   
 • BP Taşıtmatik kartları, bilgisini verdiği kredi kartı ile eşleştirilir.
   
 • BP İstasyonuna gelen üye, üzerinde BP Taşıtmatik logosu bulunan pompaya aracını yanaştırır. Aracından çıkmadan BP Taşıtmatik kartını pompacıya verir ve pompa görevlisi pompaya okutarak yakıtı verir. Alınan yakıt tutarı, % 4,5 indirimli olarak kredi kartından tahsil edilir.
   
 • Ödeme, fatura tarihine müteakip 3 gün içerisinde kredi kartından tahsil edilir.
   
 • Fatura, Haliloğlu Petrol tarafından aylık olarak üye adına düzenlenip e-posta ile gönderilir.
   
 • İhtiyacı doğduğunda, info@haliloglupetrol.com mail adresinden ya da (0216) 451 97 97 nolu telefondan bilgi alınabilecektir.
   
0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE VERİ SORUMLULARI SİCİLİNE KAYIT REHBERİ` HAZIRLANDI Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti Sunan Özel Kuruluşlarda Verilecek Olan Tedavi Hizmetlerinde Sağlanması G PROF. DR. ATAÇ'TAN UYARI: `ACİL TEDAVİLER ÖTELENEMEZ` BİRLİĞİMİZ TARAFINDAN COVID-19 İLE İLGİLİ YAPILAN ÇALIŞMALAR SAĞLIKTA ŞİDDETLE MÜCADELE GÜNÜ `Sağlıkta Şiddet Kabul Edilemez` `Saygı Duruşu` DİŞHEKİMLERİ: COVID-19 ILE MUCADELEYE HAZIRIZ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDAKİ; İSTİSNAİ GÖREVLİLER `COVID-19 VE DİŞHEKİMLİĞİ ÖĞRENCİLERİ` CANLI YAYIN COVİD-19 ile Mücadele Sürecinde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Bilinmesi Gerekenler TDB 26. ULUSLARARASI DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ İNDİRİMLİ KAYIT FIRSATI DEVAM EDİYOR
BP İLE İNDİRİMLİ AKARYAKIT PROTOKOLÜ İMZALANDI

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.