Oda Haberleri

BP İLE İNDİRİMLİ AKARYAKIT PROTOKOLÜ İMZALANDI

0 Yorumlar
510
05 Mar 2020

Merkez Yönetim Kurulumuzun 23-24 0cak 2020 tarihli toplantısında Birliğimiz ve Haliloğlu Petrol Ürünleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti arasında akaryakıt (benzin ve motorin) ürünleri protokolü yapılması kararlaştırılmıştır.

Bu protokol ile akaryakıt firması Türk Dişhekimleri Birliği’ne üye dişhekimleriyle (Dişhekimleri) %4,5 iskontolu Taşıtmatik anlaşması yapacak; bu anlaşma ile  dişhekimleri "Taşıtmatik" kapsamındaki   petrol ürünlerini (benzin ve motorin) bu oranda indirimle alacaklardır.

Taşıtmatik karttan faydalanmak isteyen dişhekimlerinin, Türk Dişhekimleri Birliği ile Dişhekimleri Odalarının çalışanları ve görevlilerinin ekte bulunan kayıt formunu doldurarak info@haliloglupetrol.com adresine göndermesi gerekmektedir.

Kayıt formu ve BP Taşıtmatik Kart kullanım detayları aşağıdadır.

Türk Dişhekimleri Birliği

***

Kayıt Formu için tıklayınız…

BP Taşıtmatik Kart Kullanım Detayları

 • TDB üyesi ekli formu mail ile info@haliloglupetrol.com‘a  'a iletir.
   
 • Her bir taşıt/plaka için oluşturulan BP Taşıtmatik kartları üye adına oluşturulur ve üyenin adresine kargo ile gönderilir.
   
 • TDB üyesinin sistemde yapılan tanımlamasını takiben web giriş bilgileri ve kullanıcı kod’ları gönderilir. Bu şifreler kullanılarak üye online olarak tüketim raporlarını takip edebilir. www.bptasitmatikonline.com
   
 • BP Taşıtmatik kartları, bilgisini verdiği kredi kartı ile eşleştirilir.
   
 • BP İstasyonuna gelen üye, üzerinde BP Taşıtmatik logosu bulunan pompaya aracını yanaştırır. Aracından çıkmadan BP Taşıtmatik kartını pompacıya verir ve pompa görevlisi pompaya okutarak yakıtı verir. Alınan yakıt tutarı, % 4,5 indirimli olarak kredi kartından tahsil edilir.
   
 • Ödeme, fatura tarihine müteakip 3 gün içerisinde kredi kartından tahsil edilir.
   
 • Fatura, Haliloğlu Petrol tarafından aylık olarak üye adına düzenlenip e-posta ile gönderilir.
   
 • İhtiyacı doğduğunda, info@haliloglupetrol.com mail adresinden ya da (0216) 451 97 97 nolu telefondan bilgi alınabilecektir.
   
0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: KİŞİSEL SAĞLIK VERİLERİ IV.ULUSAL KONGRESİ KİTABI YAYINLANDI 2021 YILI ÜYE AİDATLARI 2 EŞİT TAKSİTTE ÖDENEBİLECEK... KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GİRİŞ VİDEO KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GİRİŞ SAĞLIK ÇALIŞANLARININ İZİN, İSTİFA VE EMEKLİLİK İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ YENİ DÜZENLEME YAPILDI MNG KARGO VE YURTİÇİ KARGO İLE TAŞIMA SÖZLEŞMESİ İMZALANDI SÖZÜMÜZ KASITLI HABERLEREDİR; `Kişi ve kurumlar haksız yere karalanarak, bilerek yıpratılmak istenme KİŞİSEL SAĞLIK VERİLERİ IV.ULUSAL KONGRESİ WEBINAR ORTAMINDA 24-25 EKİM 2020 TARİHLERİNDE YAPILACAK FİLYASYONDA GÖREVLENDİRİLEN DİŞHEKİMLERİNE İLAVE ÖDEME VERİLMESİ BP İLE İNDİRİMLİ AKARYAKIT SÖZLEŞMESİNDEN YARARLANDINIZ MI?
BP İLE İNDİRİMLİ AKARYAKIT PROTOKOLÜ İMZALANDI

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.