Oda Haberleri

BP İLE İNDİRİMLİ AKARYAKIT PROTOKOLÜ İMZALANDI

0 Yorumlar
64
05 Mar 2020

Merkez Yönetim Kurulumuzun 23-24 0cak 2020 tarihli toplantısında Birliğimiz ve Haliloğlu Petrol Ürünleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti arasında akaryakıt (benzin ve motorin) ürünleri protokolü yapılması kararlaştırılmıştır.

Bu protokol ile akaryakıt firması Türk Dişhekimleri Birliği’ne üye dişhekimleriyle (Dişhekimleri) %4,5 iskontolu Taşıtmatik anlaşması yapacak; bu anlaşma ile  dişhekimleri "Taşıtmatik" kapsamındaki   petrol ürünlerini (benzin ve motorin) bu oranda indirimle alacaklardır.

Taşıtmatik karttan faydalanmak isteyen dişhekimlerinin, Türk Dişhekimleri Birliği ile Dişhekimleri Odalarının çalışanları ve görevlilerinin ekte bulunan kayıt formunu doldurarak info@haliloglupetrol.com adresine göndermesi gerekmektedir.

Kayıt formu ve BP Taşıtmatik Kart kullanım detayları aşağıdadır.

Türk Dişhekimleri Birliği

***

Kayıt Formu için tıklayınız…

BP Taşıtmatik Kart Kullanım Detayları

 • TDB üyesi ekli formu mail ile info@haliloglupetrol.com‘a  'a iletir.
   
 • Her bir taşıt/plaka için oluşturulan BP Taşıtmatik kartları üye adına oluşturulur ve üyenin adresine kargo ile gönderilir.
   
 • TDB üyesinin sistemde yapılan tanımlamasını takiben web giriş bilgileri ve kullanıcı kod’ları gönderilir. Bu şifreler kullanılarak üye online olarak tüketim raporlarını takip edebilir. www.bptasitmatikonline.com
   
 • BP Taşıtmatik kartları, bilgisini verdiği kredi kartı ile eşleştirilir.
   
 • BP İstasyonuna gelen üye, üzerinde BP Taşıtmatik logosu bulunan pompaya aracını yanaştırır. Aracından çıkmadan BP Taşıtmatik kartını pompacıya verir ve pompa görevlisi pompaya okutarak yakıtı verir. Alınan yakıt tutarı, % 4,5 indirimli olarak kredi kartından tahsil edilir.
   
 • Ödeme, fatura tarihine müteakip 3 gün içerisinde kredi kartından tahsil edilir.
   
 • Fatura, Haliloğlu Petrol tarafından aylık olarak üye adına düzenlenip e-posta ile gönderilir.
   
 • İhtiyacı doğduğunda, info@haliloglupetrol.com mail adresinden ya da (0216) 451 97 97 nolu telefondan bilgi alınabilecektir.
   
0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: `COVID-19 VE DİŞHEKİMLİĞİ ÖĞRENCİLERİ` CANLI YAYIN COVİD-19 ile Mücadele Sürecinde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Bilinmesi Gerekenler TDB 26. ULUSLARARASI DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ İNDİRİMLİ KAYIT FIRSATI DEVAM EDİYOR TDB KARGO SÖZLEŞMESİ YENİLENDİ... DİŞHEKİMLİĞİNDE UZMANLIKLA DİŞHEKİMLERİNİN YETKİLERİ KISITLANDI MI? KİŞİSEL VERİLERİ TOPLAMA YÖNETMELİĞİNİN YÜRÜTMESİ BİR KEZ DAHA DURDURULDU HAKSIZ MESLEKİ KISITLAMALAR KABUL EDİLEMEZ FERDİ KAZA SİGORTASI YENİLENDİ... YENİ İŞ YERİ AÇANLARA 1 YIL SÜRE İLE PRİM DESTEĞİ DİŞ TEDAVİ HİZMETLERİNE İLİŞKİN TDB İLE GENELKURMAY BAŞKANLIĞI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI
BP İLE İNDİRİMLİ AKARYAKIT PROTOKOLÜ İMZALANDI

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.