Oda Haberleri

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN! 'Meclisimiz 100 Yaşında'

0 Yorumlar
1597
22 Nis 2020

Milletlerin tarihlerinde öyle dönüm noktaları vardır ki tarihi baştan yazan, geleceği yeniden inşa eden…

23 Nisan 1920;  varlığına kastedilen Türk milletinin uyanışını, esaret zincirlerini kırıp, bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı tarihimizdeki en önemli dönüm noktalarından biridir. Milletimizin türlü yokluklara ve güçlüklere rağmen kurtuluş mücadelesinde göstermiş olduğu azim, inanç ve kendi kaderini kendi tayin etme kararlılığı, bugünkü çağdaş Türkiye Cumhuriyetinin temellerini oluşturmuştur.

“Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” şiarıyla kurulan Meclisimiz;  kuruluşunun 100.yıldönümünde de kuşkusuz demokrasimizin, devletimizin ve geleceğimizin en büyük güvencesi ve vazgeçilmez unsurudur. Bu nedenledir ki; içimizdeki 23 Nisan coşkusu, millet egemenliğine olan bağlılığımız ve Atatürk Türkiye’sine duyduğumuz inanç ilk günkü kadar tazedir. 

Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını saygı, sevgi ve şükranla anıyor, tüm milletimizin ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz. 

 Türk Dişhekimleri Birliği

0.0
Son Düzenleme: -/-
İlgili Haberler: 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun! 19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN! 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN... 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN... KİŞİSEL SAĞLIK VERİLERİ IV.ULUSAL KONGRESİ KİTABI YAYINLANDI 20 MART DÜNYA AĞIZ SAĞLIĞI GÜNÜ KUTLU OLSUN! KİŞİSEL SAĞLIK VERİLERİ IV.ULUSAL KONGRESİ WEBINAR ORTAMINDA 24-25 EKİM 2020 TARİHLERİNDE YAPILACAK 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN... ÇOCUK CİNSEL İSTİSMARI AFFINA KARŞI KADIN PLATFORMUNDAN ÇAĞRI 1 NİSAN`DA DİŞHEKİMLİĞİNDE ACİL UYGULAMALAR GÜNCELLENDİ

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.